Wedstrijdschema

vr 15-12-2017 (Hockey - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
7H1 - Schaerweijde 7H1 Nr. 54052 ZAND ABN 20:30

Uit
Naarden 7H2 - 7H1* Nr. 54032 ZAND ABN 21:30
Vertrektijd: 20:15
* - Reserve tenue
za 16-12-2017 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111012
MB1 - Loenen MB2 Nr. 23464 11:00
Scheidsrechters: Robin-Anne Wijdieks, Britt Voerman. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Kampong MB3 - Loenen MB2 Nr. 22972 11:40
Scheidsrechters: Robin-Anne Wijdieks, Britt Voerman. Zaalleiding: Culemborg
Kampong MB3 - MB1 Nr. 23186 12:20
Vertrektijd: 11:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111094
JB3 - Houten JB6 Nr. 27396 13:00
Scheidsrechters: Stijn Yntema, Rick van den Heuvel. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Houten JB6 - Leerdam JB1 Nr. 27393 13:40
Scheidsrechters: Stijn Yntema, Rick van den Heuvel. Zaalleiding: Culemborg
Leerdam JB1 - JB3 Nr. 27394 14:20
Vertrektijd: 13:35. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
IJsseloever JC3 - JC2* Nr. 21095 15:40
Vertrektijd: 14:40. Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Nieuwegein
Nieuwegein JC2 - JC2 Nr. 21364 16:20
Vertrektijd: 15:35. Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Nieuwegein
Vianen MC1 - MC1 Nr. 52019 09:40
Vertrektijd: 08:55. Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Nieuwegein
Nieuwegein MC2 - MC1 Nr. 52008 10:20
Vertrektijd: 09:35. Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Nieuwegein
Fletiomare MC8Z - MC4 Nr. 51994 13:40
Vertrektijd: 12:40. Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Nieuwegein
Nieuwegein MC6 - MC4 Nr. 51974 14:20
Vertrektijd: 13:35. Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Nieuwegein
* - Reserve tenue
zo 17-12-2017 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111091
DJ1 - Dorsteti DJ3 Nr. 52510 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Dorsteti DJ3 - Fletiomare DJ1 Nr. 52512 13:40
Zaalleiding: Culemborg
Fletiomare DJ1 - DJ1 Nr. 52514 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111200
JD1 - Hilversum JD2 Nr. 27250 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Hilversum JD2 - Amersfoort JD2 Nr. 26725 11:40
Zaalleiding: Culemborg
JD1 - Amersfoort JD2 Nr. 27036 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
J8E1 - Fletiomare J8E1 Nr. 15107 13:40
Locatie: Kees Boekehal, BILTHOVEN - 1. Zaalleiding: SCHC
SCHC J8E1 - J8E1* Nr. 15078 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Kees Boekehal, BILTHOVEN - 1. Zaalleiding: SCHC
Hilversum JA2 - JA1 Nr. 27296 19:00
Vertrektijd: 17:45. Locatie: Kerkelanden, Optisport Sportcentrum, HILVERSUM - 1. Zaalleiding: Hilversum
JA1 - Gooische JA3 Nr. 26844 19:40
Locatie: Kerkelanden, Optisport Sportcentrum, HILVERSUM - 1. Zaalleiding: Hilversum
Houten M8E5 - M8E3 Nr. 15686 09:00
Vertrektijd: 08:15. Locatie: Wetering, Optisport De, HOUTEN - 1. Zaalleiding: Houten
M8E3 - Geldermalsen M8E1 Nr. 15606 09:40
Locatie: Wetering, Optisport De, HOUTEN - 1. Zaalleiding: Houten
Phoenix MA2 - MA1 Nr. 19121 17:40
Vertrektijd: 16:40. Locatie: Topsportcentrum Almere Poort, ALMERE - 3 (Olympiakwartier (boven zwembad)). Zaalleiding: Almere
Almere MA23C - MA1 Nr. 19484 18:20
Vertrektijd: 17:05. Locatie: Topsportcentrum Almere Poort, ALMERE - 3 (Olympiakwartier (boven zwembad)). Zaalleiding: Almere
Fletiomare MB5 - MB2 Nr. 27224 15:00
Vertrektijd: 14:00. Locatie: Bosrand, De, BENSCHOP - 1. Zaalleiding: Fletiomare
MB2 - Geldermalsen MB1 Nr. 26788 15:40
Locatie: Bosrand, De, BENSCHOP - 1. Zaalleiding: Fletiomare
Geldermalsen MC3 - MC2 Nr. 19740 17:00
Vertrektijd: 16:15. Locatie: Randhorst, De, GELDERMALSEN - 1. Zaalleiding: Geldermalsen
MC2 - Nieuwegein MC3 Nr. 20007 17:40
Locatie: Randhorst, De, GELDERMALSEN - 1. Zaalleiding: Geldermalsen
MD1 - Nieuwegein MD2 Nr. 24625 11:40
Locatie: Blijk, De, NEDERHORST DEN BERG - 1. Zaalleiding: Gooische
Gooische MD4 - MD1 Nr. 24523 12:20
Vertrektijd: 11:05. Locatie: Blijk, De, NEDERHORST DEN BERG - 1. Zaalleiding: Gooische
Fletiomare ZM11D3 - MD3 Nr. 23967 13:00
Vertrektijd: 12:00. Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
MD3 - Leerdam MD1 Nr. 23520 13:40
Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
Voordaan MD6 - MD4 Nr. 19773 16:00
Vertrektijd: 15:00. Locatie: Vierstee, De, MAARTENSDIJK - 1. Zaalleiding: Voordaan
MD4 - Kromme Rijn MD3 Nr. 19939 16:40
Locatie: Vierstee, De, MAARTENSDIJK - 1. Zaalleiding: Voordaan
* - Reserve tenue
vr 22-12-2017 (Hockey - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
7H1 - Voordaan 7H1 Nr. 54054 WATER 20:30
Locatie: Groene Hoon, HOUTEN - Veld 1 ABN-AMRO

Uit
Houten 7H1 - 7H1 Nr. 54047 WATER 21:00
Vertrektijd: 20:15. Locatie: Groene Hoon, HOUTEN - Veld 1 ABN-AMRO
za 23-12-2017 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Overige wedstrijden
Houten JB23C - JB1 Nr. 27174 16:30
Vertrektijd: 15:45. Locatie: Molenwiek, De, HOUTEN - 1. Zaalleiding: Houten
JB1 - Gooische JB3 Nr. 26694 17:10
Locatie: Molenwiek, De, HOUTEN - 1. Zaalleiding: Houten
MB2 - IJsseloever MB3 Nr. 18870 13:40
Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Houten
Houten MB3 - MB2 Nr. 18659 14:20
Vertrektijd: 13:35. Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Houten
Leerdam MB2 - MB4 Nr. 19878 09:40
Vertrektijd: 08:55. Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Nieuwegein
MB4 - Nieuwegein MB4 Nr. 20132 10:20
Locatie: Merwestein, Sport- en Evenementencom, NIEUWEGEIN - Veld1. Zaalleiding: Nieuwegein
za 06-01-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Overige wedstrijden
Almere DJ2 - DJ1 Nr. 52604 19:00
Vertrektijd: 17:45. Locatie: Topsportcentrum Almere Poort, ALMERE - 3 (Olympiakwartier (boven zwembad)). Zaalleiding: Almere
DJ1 - Woerden DJ1 Nr. 52600 19:40
Locatie: Topsportcentrum Almere Poort, ALMERE - 3 (Olympiakwartier (boven zwembad)). Zaalleiding: Almere
Gooische JB3 - JB1 Nr. 26043 13:40
Vertrektijd: 12:25. Locatie: Almere Buiten, ALMERE - veld 1. Zaalleiding: Loenen
Loenen JB2 - JB1 Nr. 25832 14:20
Vertrektijd: 13:05. Locatie: Almere Buiten, ALMERE - veld 1. Zaalleiding: Loenen
Zwaluwen JB2 - JB3 Nr. 27368 11:40
Vertrektijd: 10:40. Locatie: Kampong (S.V.), UTRECHT - 2. Zaalleiding: Kampong
JB3 - Kampong JB6 Nr. 27372 12:20
Locatie: Kampong (S.V.), UTRECHT - 2. Zaalleiding: Kampong
Amersfoort JD2 - JD1* Nr. 18999 11:40
Vertrektijd: 10:40. Locatie: Almere Buiten, ALMERE - veld 1. Zaalleiding: Loenen
Loenen JD2 - JD1 Nr. 19486 12:20
Vertrektijd: 11:05. Locatie: Almere Buiten, ALMERE - veld 1. Zaalleiding: Loenen
Fletiomare MB2 - MB1 Nr. 27218 13:00
Vertrektijd: 12:00. Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
MB1 - Voordaan MB2 Nr. 26888 13:40
Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
* - Reserve tenue
zo 07-01-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Overige wedstrijden
Leusden JB4 - JB2* Nr. 20051 13:40
Vertrektijd: 12:40. Locatie: Dijnselburg, ZEIST - 1. Zaalleiding: Phoenix
JB2 - Phoenix JB4 Nr. 20062 14:20
Locatie: Dijnselburg, ZEIST - 1. Zaalleiding: Phoenix
Naarden JC3 - JCD1C* Nr. 53493 17:40
Vertrektijd: 16:25. Locatie: Blijk, De, NEDERHORST DEN BERG - 1. Zaalleiding: Gooische
Gooische JC3 - JCD1C Nr. 53490 18:20
Vertrektijd: 17:05. Locatie: Blijk, De, NEDERHORST DEN BERG - 1. Zaalleiding: Gooische
Naarden MA2 - MA1* Nr. 21000 15:40
Vertrektijd: 14:25. Locatie: Weetabix Hal Laren, LAREN NH - veld 2. Zaalleiding: Voordaan
Voordaan MA2 - MA1 Nr. 21359 16:20
Vertrektijd: 15:20. Locatie: Weetabix Hal Laren, LAREN NH - veld 2. Zaalleiding: Voordaan
Geldermalsen MB1 - MB2 Nr. 25976 13:40
Vertrektijd: 12:55. Locatie: Olympos, Sportcentrum, UTRECHT - 3 (blauw). Zaalleiding: SCHC
SCHC MB5 - MB2* Nr. 25742 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Olympos, Sportcentrum, UTRECHT - 3 (blauw). Zaalleiding: SCHC
MC1 - Nieuwegein MC2 Nr. 52013 13:40
Locatie: Kampong (S.V.), UTRECHT - 1. Zaalleiding: Kampong
Kampong MC5 - MC1 Nr. 52041 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Kampong (S.V.), UTRECHT - 1. Zaalleiding: Kampong
* - Reserve tenue
vr 12-01-2018 (Hockey - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
7H1 - Naarden 7H2 Nr. 54053 WATER 21:00
Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), HILVERSUM - Melles & Partners veld

Uit
Spandersbosch 7H1 - 7H1* Nr. 54042 WATER 20:30
Vertrektijd: 19:15. Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), HILVERSUM - Melles & Partners veld
* - Reserve tenue
za 13-01-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111019
JCD1C - Gooische JC3 Nr. 53500 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Fletiomare JC3 - JCD1C Nr. 53494 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111024
JC2 - Houten JC4 Nr. 24999 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
JC2 - Vianen JC1 Nr. 25213 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111106
JA1 - Barneveld JA1 Nr. 23420 17:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Lelystad JA1 - JA1* Nr. 23231 18:20
Vertrektijd: 17:05. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111112
MB2 - Kampong MB5 Nr. 22080 15:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MB2 - Houten MB3 Nr. 21866 16:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112556
J8E1 - Houten J8E1 Nr. 16136 09:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Kampong J8E1 - J8E1 Nr. 16104 10:20
Vertrektijd: 09:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
JB1 - Spandersbosch JB2 Nr. 18776 17:40
Locatie: Veerhuis, 't, NIEUWEGEIN - 1. Zaalleiding: IJsseloever
IJsseloever JB1 - JB1* Nr. 18579 18:20
Vertrektijd: 17:20. Locatie: Veerhuis, 't, NIEUWEGEIN - 1. Zaalleiding: IJsseloever
Hilversum M8E1 - M8E1 Nr. 15378 13:40
Vertrektijd: 12:25. Locatie: Jan Wever Hal, ZEIST - 1. Zaalleiding: Schaerweijde
M8E1 - Schaerweijde M8E1 Nr. 15439 14:20
Locatie: Jan Wever Hal, ZEIST - 1. Zaalleiding: Schaerweijde
MC2 - Geldermalsen MC3 Nr. 18937 17:40
Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
Fletiomare MC6 - MC2 Nr. 18675 18:20
Vertrektijd: 17:20. Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
* - Reserve tenue
zo 14-01-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111003
MD4 - Nieuwegein MD6 Nr. 22079 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MD4 - Fletiomare MD8 Nr. 21865 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111076
JB2 - Leusden JB4 Nr. 27124 15:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
JB2 - Shinty JB3 Nr. 26910 16:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111083
MA1 - Schaerweijde MA2 Nr. 27186 17:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MA1 - Phoenix MA2 Nr. 26972 18:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112332
MC3 - Kampong MC12 Nr. 27303 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MC3 - Geldermalsen MC2 Nr. 27089 14:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112547
M8E2 - Kampong M8E4 Nr. 15883 09:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
M8E2 - Schaerweijde M8E3 Nr. 15834 10:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Phoenix DJ1 - DJ1 Nr. 52596 19:00
Vertrektijd: 18:00. Locatie: Dijnselburg, ZEIST - 1. Zaalleiding: Phoenix
DJ1 - Leusden DJ2 Nr. 52594 19:40
Locatie: Dijnselburg, ZEIST - 1. Zaalleiding: Phoenix
Leusden JC2 - JC1* Nr. 53503 13:00
Vertrektijd: 12:00. Locatie: Schrammer Dome, STOUTENBURG - veld 1. Zaalleiding: Leusden
JC1 - Voordaan JC2 Nr. 53512 13:40
Locatie: Schrammer Dome, STOUTENBURG - veld 1. Zaalleiding: Leusden
Lelystad JD1 - JD1* Nr. 20962 13:40
Vertrektijd: 12:25. Locatie: Topsportcentrum Almere Poort, ALMERE - 2 (Breedtehal). Zaalleiding: Almere
Almere JD2 - JD1 Nr. 21399 14:20
Vertrektijd: 13:05. Locatie: Topsportcentrum Almere Poort, ALMERE - 2 (Breedtehal). Zaalleiding: Almere
Zwaluwen M8E2 - M8E3 Nr. 15043 09:00
Vertrektijd: 08:00. Locatie: Hoograven, UTRECHT - 1. Zaalleiding: Zwaluwen
Leerdam M8E2 - M8E3 Nr. 15118 09:40
Vertrektijd: 08:55. Locatie: Hoograven, UTRECHT - 1. Zaalleiding: Zwaluwen
Nieuwegein MB4 - MB4 Nr. 21096 17:40
Vertrektijd: 16:55. Locatie: Noort Sijde, De, OUDEWATER - veld 1. Zaalleiding: Woerden
Woerden MB5 - MB4 Nr. 21529 18:20
Vertrektijd: 17:20. Locatie: Noort Sijde, De, OUDEWATER - veld 1. Zaalleiding: Woerden
MC4 - Nieuwegein MC6 Nr. 51963 18:10
Locatie: Molenwiek, De, HOUTEN - 1. Zaalleiding: Houten
Houten MC9 - MC4 Nr. 51987 18:50
Vertrektijd: 18:05. Locatie: Molenwiek, De, HOUTEN - 1. Zaalleiding: Houten
Vianen MD1 - MD2 Nr. 53331 09:40
Vertrektijd: 08:55. Locatie: Helsdingen, Sportcentrum, VIANEN UT - 1 (Noord). Zaalleiding: Vianen
MD2 - Shinty MD3 Nr. 53335 10:40
Locatie: Helsdingen, Sportcentrum, VIANEN UT - 1 (Noord). Zaalleiding: Vianen
* - Reserve tenue
za 20-01-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111019
JCD1C - Fletiomare JC3 Nr. 53496 15:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
JCD1C - Spandersbosch JC12C Nr. 53497 16:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111094
JB3 - Zwaluwen JB2 Nr. 27426 17:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Kampong JB6 - JB3 Nr. 27424 18:20
Vertrektijd: 17:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111216
MC1 - Kampong MC5 Nr. 52014 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MC1 - Geldermalsen MC1 Nr. 52015 14:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112546
M8E3 - Leerdam M8E2 Nr. 15312 09:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Geldermalsen M8E1 - M8E3 Nr. 15433 10:20
Vertrektijd: 09:35. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112547
M8E2 - Shinty M8E3 Nr. 16177 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Kampong M8E4 - M8E2 Nr. 16119 12:20
Vertrektijd: 11:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Schaerweijde M8E1 - M8E1* Nr. 15634 11:40
Vertrektijd: 10:40. Locatie: Schrammer Dome, STOUTENBURG - veld 1. Zaalleiding: SCHC
SCHC M8E1 - M8E1* Nr. 15733 12:20
Vertrektijd: 11:20. Locatie: Schrammer Dome, STOUTENBURG - veld 1. Zaalleiding: SCHC
* - Reserve tenue
zo 21-01-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111020
JC1 - Kampong JC3 Nr. 53510 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
JC1 - Zwaluwen JC1 Nr. 53509 14:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111069
MD1 - Phoenix MD2 Nr. 27193 09:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MD1 - Spandersbosch MD2 Nr. 26979 10:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111112
MB2 - SCHC MB5 Nr. 23364 15:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Kampong MB5 - MB2 Nr. 23139 16:20
Vertrektijd: 15:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112332
MC3 - Woerden MC6 Nr. 25163 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MC3 - Houten MC8 Nr. 25377 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Maarssen DJ2 - DJ1 Nr. 52568 14:40
Vertrektijd: 13:40. Locatie: Leerdam, Laco Sportcentrum, LEERDAM - 1. Zaalleiding: Leerdam
DJ1 - Leerdam DJ1 Nr. 52564 15:20
Locatie: Leerdam, Laco Sportcentrum, LEERDAM - 1. Zaalleiding: Leerdam
Schaerweijde J8E1 - J8E1* Nr. 16747 15:10
Vertrektijd: 14:10. Locatie: Kruisboog, De, HOUTEN - veld 1. Zaalleiding: Houten
Houten J8E1 - J8E1 Nr. 16703 15:50
Vertrektijd: 15:05. Locatie: Kruisboog, De, HOUTEN - veld 1. Zaalleiding: Houten
JC2 - Nieuwegein JC2 Nr. 24571 17:10
Locatie: Kruisboog, De, HOUTEN - veld 1. Zaalleiding: Houten
Houten JC4 - JC2 Nr. 24529 17:50
Vertrektijd: 17:05. Locatie: Kruisboog, De, HOUTEN - veld 1. Zaalleiding: Houten
MB4 - Woerden MB5 Nr. 24626 17:40
Locatie: Thijs vd Polshal, WOERDEN - 1. Zaalleiding: Fletiomare
Fletiomare MB9 - MB4 Nr. 24358 18:20
Vertrektijd: 17:20. Locatie: Thijs vd Polshal, WOERDEN - 1. Zaalleiding: Fletiomare
Rijnvliet MD1 - MD2 Nr. 53334 10:10
Vertrektijd: 09:10. Locatie: Veluwehal Barneveld, BARNEVELD - 1. Zaalleiding: Shinty
MD2 - Vianen MD1 Nr. 53345 11:10
Locatie: Veluwehal Barneveld, BARNEVELD - 1. Zaalleiding: Shinty
Leerdam MD1 - MD3 Nr. 22748 10:00
Vertrektijd: 09:15. Locatie: Leerdam, Laco Sportcentrum, LEERDAM - 1. Zaalleiding: Leerdam
MD3 - Nieuwegein MD5 Nr. 22450 10:40
Locatie: Leerdam, Laco Sportcentrum, LEERDAM - 1. Zaalleiding: Leerdam
Leerdam MD2 - MD4 Nr. 25864 13:40
Vertrektijd: 12:55. Locatie: Cultuurcampus, VLEUTEN - 1. Zaalleiding: Rijnvliet
Rijnvliet MD4 - MD4 Nr. 25662 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Cultuurcampus, VLEUTEN - 1. Zaalleiding: Rijnvliet
* - Reserve tenue
vr 26-01-2018 (Hockey - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
7H1 - Spandersbosch 7H1 Nr. 54055 WATER 20:30
Locatie: Krakelingweg (Schaerweijde), ZEIST - 3. Veld 3

Uit
Schaerweijde 7H1 - 7H1* Nr. 54023 WATER 21:30
Vertrektijd: 20:30. Locatie: Krakelingweg (Schaerweijde), ZEIST - 3. Veld 3
* - Reserve tenue
za 27-01-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112333
MC4 - Houten MC9 Nr. 51964 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MC4 - Vianen MC2 Nr. 51965 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112537
M8E1 - Hilversum M8E1 Nr. 17056 09:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
M8E1 - Spandersbosch M8E1 Nr. 17007 10:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Spandersbosch JB2 - JB1* Nr. 19758 11:00
Vertrektijd: 09:45. Locatie: Lieberg, Optisport De, HILVERSUM - 1. Zaalleiding: Spandersbosch
JB1 - Houten JB23C Nr. 19846 11:40
Locatie: Lieberg, Optisport De, HILVERSUM - 1. Zaalleiding: Spandersbosch
Houten M8E4 - M8E2 Nr. 15341 09:00
Vertrektijd: 08:15. Locatie: Marienhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE - 2. Zaalleiding: Houten
M8E2 - Uno M8E2 Nr. 15393 09:40
Locatie: Marienhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE - 2. Zaalleiding: Houten
MB1 - Maarssen MB2 Nr. 18970 14:40
Locatie: Veenendaal West, VEENENDAAL - 1. Zaalleiding: Spitsbergen
Spitsbergen MB1 - MB1 Nr. 18603 15:20
Vertrektijd: 14:05. Locatie: Veenendaal West, VEENENDAAL - 1. Zaalleiding: Spitsbergen
IJsseloever MB3 - MB2* Nr. 19685 11:00
Vertrektijd: 10:00. Locatie: Bosrand, De, BENSCHOP - 1. Zaalleiding: IJsseloever
MB2 - Fletiomare MB5 Nr. 19940 11:40
Locatie: Bosrand, De, BENSCHOP - 1. Zaalleiding: IJsseloever
* - Reserve tenue
zo 28-01-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111069
MD1 - Gooische MD4 Nr. 25053 09:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MD1 - Eemvallei MD3 Nr. 25267 10:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111200
JD1 - Schaerweijde JD3 Nr. 25110 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
JD1 - Loenen JD2 Nr. 25324 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Fletiomare J8E1 - J8E1 Nr. 15328 11:00
Vertrektijd: 10:00. Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
J8E1 - Maarssen J8E1 Nr. 15352 11:40
Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
Weesp JA1 - JA1 Nr. 19840 19:00
Vertrektijd: 17:45. Locatie: Weetabix Hal Laren, LAREN NH - veld 1. Zaalleiding: Weesp
JA1 - Hilversum JA2 Nr. 19996 19:40
Locatie: Weetabix Hal Laren, LAREN NH - veld 1. Zaalleiding: Weesp
Voordaan JC2 - JC1 Nr. 53505 13:40
Vertrektijd: 12:40. Locatie: Olympos, Sportcentrum, UTRECHT - 2 (groen). Zaalleiding: SCHC
SCHC JC2 - JC1* Nr. 53504 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Olympos, Sportcentrum, UTRECHT - 2 (groen). Zaalleiding: SCHC
Kampong JC6 - JC2 Nr. 19863 15:40
Vertrektijd: 14:40. Locatie: Bosrand, De, BENSCHOP - 1. Zaalleiding: IJsseloever
JC2 - IJsseloever JC3 Nr. 20077 16:20
Locatie: Bosrand, De, BENSCHOP - 1. Zaalleiding: IJsseloever
Schaerweijde MA2 - MA1* Nr. 19948 19:40
Vertrektijd: 18:40. Locatie: Vestingh Dome, NAARDEN - Vestingh Dome. Zaalleiding: Naarden
MA1 - Naarden MA2 Nr. 20124 20:20
Locatie: Vestingh Dome, NAARDEN - Vestingh Dome. Zaalleiding: Naarden
Kampong MC12 - MC3 Nr. 19869 14:40
Vertrektijd: 13:40. Locatie: Leerdam, Laco Sportcentrum, LEERDAM - 1. Zaalleiding: Leerdam
MC3 - Leerdam MC1 Nr. 20241 15:20
Locatie: Leerdam, Laco Sportcentrum, LEERDAM - 1. Zaalleiding: Leerdam
Kromme Rijn MD5 - MD3 Nr. 21222 11:00
Vertrektijd: 10:30. Locatie: Tol, De, BUNNIK - veld1. Zaalleiding: Kromme Rijn
MD3 - Montfoort MD4 Nr. 20952 11:40
Locatie: Tol, De, BUNNIK - veld1. Zaalleiding: Kromme Rijn
Kromme Rijn MD3 - MD4 Nr. 27160 13:00
Vertrektijd: 12:30. Locatie: Tol, De, BUNNIK - veld1. Zaalleiding: Kromme Rijn
MD4 - Leerdam MD2 Nr. 26787 13:40
Locatie: Tol, De, BUNNIK - veld1. Zaalleiding: Kromme Rijn
* - Reserve tenue
za 03-02-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111020
JC1 - SCHC JC2 Nr. 53511 15:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Kampong JC3 - JC1 Nr. 53502 16:20
Vertrektijd: 15:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111076
JB2 - Geldermalsen JB1 Nr. 24984 17:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
JB2 - Schaerweijde JB6 Nr. 25198 18:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111083
MA1 - Fletiomare MA2 Nr. 25046 19:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MA1 - Almere MA23C Nr. 25260 20:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111156
MC2 - Kampong MC8 Nr. 22147 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MC2 - Fletiomare MC6 Nr. 21933 14:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112333
MC4 - IJsseloever MC6 Nr. 51967 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MC4 - Woerden MC7 Nr. 51966 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112556
J8E1 - Kampong J8E1 Nr. 15842 09:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
J8E1 - SCHC J8E1 Nr. 15793 10:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Fletiomare M8E5 - M8E3 Nr. 16320 15:00
Vertrektijd: 14:00. Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
M8E3 - Kampong M8E5 Nr. 16194 15:40
Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
zo 04-02-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111003
MD4 - Rijnvliet MD4 Nr. 23363 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Nieuwegein MD6 - MD4 Nr. 23156 12:20
Vertrektijd: 11:35. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111091
DJ1 - Phoenix DJ1 Nr. 52540 15:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Leusden DJ2 - DJ1* Nr. 52543 16:20
Vertrektijd: 15:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111179
MB4 - Leerdam MB2 Nr. 27194 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MB4 - Maarssen MB6 Nr. 26980 14:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Voordaan JB5 - JB3 Nr. 27359 17:40
Vertrektijd: 16:40. Locatie: Steinheim Sport- en bowlingcentrum, DOORN - 1. Zaalleiding: Doorn
JB3 - Doorn JB3 Nr. 27360 18:20
Locatie: Steinheim Sport- en bowlingcentrum, DOORN - 1. Zaalleiding: Doorn
M8E1 - SCHC M8E1 Nr. 16468 11:40
Locatie: Juliana van Stolberg, AMERSFOORT - 1. Zaalleiding: Amersfoort
Amersfoort M8E1 - M8E1* Nr. 16420 12:20
Vertrektijd: 11:20. Locatie: Juliana van Stolberg, AMERSFOORT - 1. Zaalleiding: Amersfoort
Uno M8E2 - M8E2 Nr. 17022 09:00
Locatie: Galgenwaard, UTRECHT - veld 2 - inhuur. Zaalleiding: UNO
M8E2 - Voordaan M8E4 Nr. 16961 09:40
Locatie: Galgenwaard, UTRECHT - veld 2 - inhuur. Zaalleiding: UNO
Fletiomare MC7 - MC1 Nr. 52031 12:10
Vertrektijd: 11:10. Locatie: Helsdingen, Sportcentrum, VIANEN UT - 1 (Noord). Zaalleiding: Vianen
MC1 - Vianen MC1 Nr. 52012 12:50
Locatie: Helsdingen, Sportcentrum, VIANEN UT - 1 (Noord). Zaalleiding: Vianen
Leerdam MC1 - MC3 Nr. 21060 11:40
Vertrektijd: 10:55. Locatie: Hofland, MONTFOORT - 1. Zaalleiding: Montfoort
Montfoort MC3 - MC3 Nr. 21490 12:20
Vertrektijd: 11:05. Locatie: Hofland, MONTFOORT - 1. Zaalleiding: Montfoort
Spandersbosch MD2 - MD1* Nr. 19151 15:40
Vertrektijd: 14:25. Locatie: Corlaer, NIJKERK GLD - veld1. Zaalleiding: Eemvallei
Eemvallei MD3 - MD1 Nr. 19547 16:20
Vertrektijd: 15:20. Locatie: Corlaer, NIJKERK GLD - veld1. Zaalleiding: Eemvallei
Kampong MD6 - MD2 Nr. 53342 12:10
Vertrektijd: 11:10. Locatie: Cultuurcampus, VLEUTEN - 1. Zaalleiding: Rijnvliet
Shinty MD3 - MD2 Nr. 53346 13:10
Vertrektijd: 12:10. Locatie: Cultuurcampus, VLEUTEN - 1. Zaalleiding: Rijnvliet
Nieuwegein MD5 - MD3 Nr. 18416 09:00
Vertrektijd: 08:15. Locatie: Veerhuis, 't, NIEUWEGEIN - 1. Zaalleiding: Nieuwegein
Rijnvliet MD3 - MD3 Nr. 18879 09:40
Vertrektijd: 08:40. Locatie: Veerhuis, 't, NIEUWEGEIN - 1. Zaalleiding: Nieuwegein
* - Reserve tenue
vr 09-02-2018 (Hockey - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
7H1 - Houten 7H1 Nr. 54056 WATER 20:30
Locatie: Sportpark Bos, GROENEKAN - Rabobank-veld

Uit
Voordaan 7H1 - 7H1 Nr. 54037 WATER 21:30
Vertrektijd: 20:30. Locatie: Sportpark Bos, GROENEKAN - Rabobank-veld
za 10-02-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111024
JC2 - Kampong JC6 Nr. 27139 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
JC2 - Schaerweijde JC5 Nr. 26925 14:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111156
MC2 - IJsseloever MC4 Nr. 23431 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Kampong MC8 - MC2 Nr. 23247 12:20
Vertrektijd: 11:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Woerden JC1 - JC1 Nr. 53506 17:00
Vertrektijd: 16:00. Locatie: Noort Sijde, De, OUDEWATER - veld 1. Zaalleiding: Woerden
JC1 - Leusden JC2 Nr. 53508 17:40
Locatie: Noort Sijde, De, OUDEWATER - veld 1. Zaalleiding: Woerden
Laren JC2 - JCD1C Nr. 53492 13:00
Vertrektijd: 11:45. Locatie: Weetabix Hal Laren, LAREN NH - veld 1. Zaalleiding: Laren
Houten JC2 - JCD1C Nr. 53491 14:20
Vertrektijd: 13:35. Locatie: Weetabix Hal Laren, LAREN NH - veld 1. Zaalleiding: Laren
JD1 - Almere JD2 Nr. 24682 15:40
Locatie: Den Dolder, DEN DOLDER - veld 1. Zaalleiding: Schaerweijde
Schaerweijde JD3 - JD1* Nr. 24467 16:20
Vertrektijd: 15:20. Locatie: Den Dolder, DEN DOLDER - veld 1. Zaalleiding: Schaerweijde
Maarssen MB2 - MB1 Nr. 19743 17:00
Vertrektijd: 16:00. Locatie: Olympos, Sportcentrum, UTRECHT - 2 (groen). Zaalleiding: Maarssen
MB1 - Fletiomare MB2 Nr. 20040 17:40
Locatie: Olympos, Sportcentrum, UTRECHT - 2 (groen). Zaalleiding: Maarssen
Geldermalsen MC2 - MC3 Nr. 19047 17:10
Vertrektijd: 16:25. Locatie: Molenwiek, De, HOUTEN - 1. Zaalleiding: Houten
Houten MC8 - MC3 Nr. 19482 17:50
Vertrektijd: 17:05. Locatie: Molenwiek, De, HOUTEN - 1. Zaalleiding: Houten
* - Reserve tenue
zo 11-02-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Overige wedstrijden
JA1 - Weesp JA1 Nr. 18926 14:40
Locatie: Veenendaal West, VEENENDAAL - 1. Zaalleiding: Spitsbergen
Spitsbergen JA1 - JA1 Nr. 18695 15:20
Vertrektijd: 14:05. Locatie: Veenendaal West, VEENENDAAL - 1. Zaalleiding: Spitsbergen
Shinty JB3 - JB2 Nr. 19171 17:40
Vertrektijd: 16:40. Locatie: Jan Wever Hal, ZEIST - 1. Zaalleiding: Schaerweijde
Schaerweijde JB6 - JB2* Nr. 19471 18:20
Vertrektijd: 17:20. Locatie: Jan Wever Hal, ZEIST - 1. Zaalleiding: Schaerweijde
Spandersbosch M8E1 - M8E1* Nr. 15191 13:40
Vertrektijd: 12:25. Locatie: Dijnselburg, ZEIST - 1. Zaalleiding: Phoenix
Phoenix M8E1 - M8E1 Nr. 15283 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Dijnselburg, ZEIST - 1. Zaalleiding: Phoenix
Kampong M8E5 - M8E3 Nr. 16029 11:00
Vertrektijd: 10:00. Locatie: Kampong (S.V.), UTRECHT - 2-B. Zaalleiding: Kampong
M8E3 - Zwaluwen M8E2 Nr. 15949 11:40
Locatie: Kampong (S.V.), UTRECHT - 2-B. Zaalleiding: Kampong
MA1 - Voordaan MA2 Nr. 24618 19:40
Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
Fletiomare MA2 - MA1 Nr. 24359 20:20
Vertrektijd: 19:20. Locatie: Fletiomare (M.H.C.), VLEUTEN - 1 (Fletiodome). Zaalleiding: Fletiomare
Maarssen MB6 - MB4 Nr. 19091 13:40
Vertrektijd: 12:40. Locatie: Randhorst, De, GELDERMALSEN - 1. Zaalleiding: Geldermalsen
Geldermalsen MB3 - MB4 Nr. 19463 14:20
Vertrektijd: 13:35. Locatie: Randhorst, De, GELDERMALSEN - 1. Zaalleiding: Geldermalsen
Houten MC4 - MC1 Nr. 52000 11:40
Vertrektijd: 10:55. Locatie: Randhorst, De, GELDERMALSEN - 1. Zaalleiding: Geldermalsen
Geldermalsen MC1 - MC1 Nr. 52025 12:20
Vertrektijd: 11:35. Locatie: Randhorst, De, GELDERMALSEN - 1. Zaalleiding: Geldermalsen
Woerden MC7 - MC4 Nr. 51978 14:10
Vertrektijd: 13:10. Locatie: Helsdingen, Sportcentrum, VIANEN UT - 1 (Noord). Zaalleiding: Vianen
Vianen MC2 - MC4 Nr. 51969 14:50
Vertrektijd: 14:05. Locatie: Helsdingen, Sportcentrum, VIANEN UT - 1 (Noord). Zaalleiding: Vianen
Phoenix MD2 - MD1 Nr. 19911 09:40
Vertrektijd: 08:40. Locatie: Topsportcentrum Almere Poort, ALMERE - 3 (Olympiakwartier (boven zwembad)). Zaalleiding: Almere
MD1 - Almere MD2 Nr. 20131 10:20
Locatie: Topsportcentrum Almere Poort, ALMERE - 3 (Olympiakwartier (boven zwembad)). Zaalleiding: Almere
* - Reserve tenue
za 17-02-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111012
MB1 - Kampong MB3 Nr. 22180 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MB1 - Spitsbergen MB1 Nr. 21966 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112223
JB1 - Loenen JB2 Nr. 23270 13:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Fletiomare JB3 - JB1 Nr. 23055 14:20
Vertrektijd: 13:20. Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
MC3 - Montfoort MC3 Nr. 24735 15:40
Locatie: Noort Sijde, De, OUDEWATER - veld 1. Zaalleiding: Woerden
Woerden MC6 - MC3 Nr. 24446 16:20
Vertrektijd: 15:20. Locatie: Noort Sijde, De, OUDEWATER - veld 1. Zaalleiding: Woerden
zo 18-02-2018 (Zaalhockey - Spelend lid ZH)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111004
MD3 - Kromme Rijn MD5 Nr. 26088 11:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MD3 - Fletiomare ZM11D3 Nr. 26302 12:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 111179
MB4 - Fletiomare MB9 Nr. 25054 17:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MB4 - Geldermalsen MB3 Nr. 25268 18:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112412
MD2 - Rijnvliet MD1 Nr. 53339 13:10
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
MD2 - Kampong MD6 Nr. 53343 16:10
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
Poule: 112546
M8E3 - Houten M8E5 Nr. 16782 09:00
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg
M8E3 - Fletiomare M8E5 Nr. 16831 10:20
Locatie: Beusichem, Sport & Event Center, BEUSICHEM - 1. Zaalleiding: Culemborg

Overige wedstrijden
Woerden DJ1 - DJ1 Nr. 52547 19:00
Vertrektijd: 18:00. Locatie: Noort Sijde, De, OUDEWATER - veld 1. Zaalleiding: Woerden
DJ1 - Almere DJ2 Nr. 52546 19:40
Locatie: Noort Sijde, De, OUDEWATER - veld 1. Zaalleiding: Woerden
Maarssen J8E1 - J8E1 Nr. 17038 09:00
Vertrektijd: 08:00. Locatie: Safari, MAARSSEN - 1. Zaalleiding: Maarssen
J8E1 - Schaerweijde J8E1 Nr. 16920 09:40
Locatie: Safari, MAARSSEN - 1. Zaalleiding: Maarssen
Gooische JA3 - JA1 Nr. 25869 17:40
Vertrektijd: 16:25. Locatie: Oosterbos, BARNEVELD - 1. Zaalleiding: Barneveld
Barneveld JA1 - JA1 Nr. 25815 18:20
Vertrektijd: 17:05. Locatie: Oosterbos, BARNEVELD - 1. Zaalleiding: Barneveld
Phoenix JB4 - JB2 Nr. 21122 17:40
Vertrektijd: 16:40. Locatie: Steinheim Sport- en bowlingcentrum, DOORN - 1. Zaalleiding: Doorn
Doorn JB2 - JB2 Nr. 21346 18:20
Vertrektijd: 17:20. Locatie: Steinheim Sport- en bowlingcentrum, DOORN - 1. Zaalleiding: Doorn
SCHC JB8 - JB3* Nr. 27347 17:40
Vertrektijd: 16:40. Locatie: Thijs vd Polshal, WOERDEN - 1. Zaalleiding: Fletiomare
JB3 - Fletiomare JB5 Nr. 27348 18:20
Locatie: Thijs vd Polshal, WOERDEN - 1. Zaalleiding: Fletiomare
Schaerweijde JC5 - JC2* Nr. 19013 14:10
Vertrektijd: 13:10. Locatie: Helsdingen, Sportcentrum, VIANEN UT - 1 (Noord). Zaalleiding: Vianen
Vianen JC1 - JC2 Nr. 19624 14:50
Vertrektijd: 14:05. Locatie: Helsdingen, Sportcentrum, VIANEN UT - 1 (Noord). Zaalleiding: Vianen
JCD1C - Houten JC2 Nr. 53501 17:40
Locatie: Dudok Arena, Optisport, HILVERSUM - 1. Zaalleiding: Spandersbosch
Spandersbosch JC12C - JCD1C* Nr. 53495 18:20
Vertrektijd: 17:05. Locatie: Dudok Arena, Optisport, HILVERSUM - 1. Zaalleiding: Spandersbosch
M8E2 - Houten M8E4 Nr. 15148 09:40
Locatie: Jan Wever Hal, ZEIST - 1. Zaalleiding: Schaerweijde
Schaerweijde M8E3 - M8E2* Nr. 15089 10:20
Vertrektijd: 09:20. Locatie: Jan Wever Hal, ZEIST - 1. Zaalleiding: Schaerweijde
Nieuwegein MC3 - MC2 Nr. 27130 15:00
Vertrektijd: 14:15. Locatie: Veerhuis, 't, NIEUWEGEIN - 1. Zaalleiding: Nieuwegein
MC2 - Woerden MC4 Nr. 26855 15:40
Locatie: Veerhuis, 't, NIEUWEGEIN - 1. Zaalleiding: Nieuwegein
* - Reserve tenue
za 03-03-2018 (Hockey - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
MC1 - SCHC MC4 Nr. 47733 10:45

Uit
Zeewolde MB3 - MB3 Nr. 45805
Locatie: Sportpark Horsterweg, ZEEWOLDE
za 10-03-2018 (Hockey - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Thuis
JA2 - Naarden JA5 Nr. 49756
JB2 - Gooische JB6 Nr. 51383
JC2 - Haaskamp JC1 Nr. 48964
MA1 - Phoenix MA2 Nr. 49875
MB2 - Woerden MB2 Nr. 45464
MB3 - Hilversum MB6 Nr. 45847
MC2 - Houten MC6 Nr. 44119
MC3 - Eemvallei MC8 Nr. 47901

Uit
Lelystad JA1 - JA1* Nr. 49578
Locatie: Sportp. Langezand, LELYSTAD
Houten JB2 - JB1 Nr. 51432
Locatie: Groene Hoon, HOUTEN
Doorn JB3 - JB3 Nr. 51157
Locatie: bij sporthal Steinheim, DOORN
Almere JC2 - JC1 Nr. 48670
Locatie: Sportp. 'Klein Brandt', ALMERE
Leerdam MA1 - MA2 Nr. 50170
Locatie: Sportp. 'De Punt', LEERDAM
Leusden MB2 - MB1* Nr. 44910
Locatie: Sportpark 'De Vallei', STOUTENBURG
Spandersbosch MB7 - MB4* Nr. 44566
Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), HILVERSUM
Maarssen MC3 - MC1 Nr. 47174
Locatie: Sportp. Oostwaard, MAARSSEN
Huizen MC7 - MC4 Nr. 47481
Locatie: Sportp. Bestevaer (Huizen), NAARDEN
Amersfoort G1 - G1* Nr. 692
Locatie: Sportpark 'Birkhoven', AMERSFOORT
* - Reserve tenue
zo 11-03-2018 (Hockey - Spelend lid)
Wedstrijd Wed.nr Veld Tijd
Opmerkingen
Uit
Arnhem H1 - H1 Nr. 15261
Locatie: Sportp. Beekhuizen, VELP GLD
Fletiomare H3 - H2 Nr. 7222
Locatie: Fletiomare Novum, VLEUTEN
Naarden HB - HA* Nr. 10077
Locatie: Sportp. 'Naarden', NAARDEN
Spandersbosch HC - HB* Nr. 10076
Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), HILVERSUM
Loenen DC - DA Nr. 11500
Locatie: Sportp. 'De Heul', LOENEN AAN DE VECHT
* - Reserve tenue
Wedstrijdschema
Inloggen: