Bestuur en commissies

Bestuur: bestuur@cmhc.nl 

Voorzitter

Roeland Geertzen - voorzitter@cmhc.nl

Secretaris

Sandra Coenmans - info@cmhc.nl

Penningmeester

Marcel Koolen - penningmeester@cmhc.nl

Interne zaken / accommodatie

JanWillem Boland - vereniging@cmhc.nl

Technische commissie

Carolien Slijboom - tc@cmhc.nl

Externe zaken

Jetty Yntema - externezaken@cmhc.nl

Vrijwilligerscoördinator

VACATURE

  

Jeugdbestuur

Charlotte de Blecourt - voorzitter jeugdbestuur@cmhc.nl

 

  

Clubcommissies:

 

Tuchtcommissie

Jorg Arends - Voorzitter tuchtcommissie@cmhc.nl

Viola Kimmel, Matthijs Stevens - Leden

Commissie Veiligheid

Elles Mulder, Fransje van Straten, Henrike Treffers
veiligheid@cmhc.nl

Barcommissie

Barcoördinator 1

Barcoördinator 2

Barcoördinator 3

Barinkoop

Barfinanciën

Planning barrooster 1

Planning barrooster 2

 

Jolanda Hovens, barcommissie@cmhc.nl

Maaike Geertzen, barcommissie@cmhc.nl

Marieke Verf, barcommissie@cmhc.nl

Maaike Geertzen, bar_inkoop@cmhc.nl

JanWillem Boland, vereniging@cmhc.nl

Ernst-Jan Bakker, bar_rooster@cmhc.nl

VACATURE

Materiaalcommissie

Stefan van Zetten, John Spithoven,
Albert Hepkema   materialen@cmhc.nl

Sponsorcommisie

Jetty Yntema sponsorcommissie@cmhc.nl

Toernooicommissie(s)

4 VACATURES

info@cmhc.nl of tc@cmhc.nl

Zaalcommissie

 

zaalcommissie@cmhc.nl

Technische Commissie:
Voorzitter TC


Carolien Slijboom  tc@cmhc.nl

Coördinatie Hockeytechnisch Beleid

Jeroen Verhaaff 06 43986655 hockey@jeroenverhaaff.nl

Coördinatie Senioren

Fransje van Straten - 06 23884608 senioren@cmhc.nl

Coördinatie Junioren Meisjes:

Lijncoördinator meisjes-D 

Lijncoördinator meisjes-C

Lijncoördinator meisjes-C

Lijncoördinator meisjes-B 

meisjes.jr@cmhc.nl

Wim van Knotsenburg

Arthur Kool

Arthur van Kampen

Marc Mommer

Coördinatie Junioren Jongens (A t/m D)

Wybe Theijse jongens.jr@cmhc.nl

Coördinatie Jongste Jeugd Meisjes

Erik van der Wijst meisjes.jj@cmhc.nl

Coördinatie Jongste Jeugd Jongens

Annetje van Kraanen-Pel jongens.jj@cmhc.nl

Trainerscoördinatie  Jongste Jeugd / Benjamins
Afmelden voor training

VACATURE training.jj@cmhc.nl

Trainingscoördinatie Junioren

VACATURE training.jr@cmhc.nl

Trainingscoordinatie Keepers Junioren

VACATURE keepers@cmhc.nl 

  

Scheidsrechterscoördinatie

 

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Viola Kimmel - 06 11 20 53 97  ws.sen@cmhc.nl

Wedstrijdsecretariaat Junioren 

Annette van Asselt - 0345 524 707 / 06 11471471

ws.jr@cmhc.nl

Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd

Annette van Asselt - 0345 524 707 / 06 11471471

ws.jj@cmhc.nl

 

Webmaster

VACATURE

Communicatie

Yvonne Copier - communicatie@cmhc.nl            

Contactpersoon Medische Zaken

David Evers - 0345 520 330 info@footconnection.nl

Benjamins 

benjamins@cmhc.nl

G-Hockey

Jacob Vorstman  g-hockey@cmhc.nl

Trainingsgroep Nieuwe Jeugd instroom (vanaf 8 jaar)

training.jr@cmhc.nl

10-02-2016 | Bestuur | 19
Inloggen: